Obchodní podmínky

Obchodní podmínky jsou stanoveny obchodním a občanským zákoníkem v platných zněních.

Platební podmínky

Typ platby lze zvolit při objednání - dobírkou, nebo zálohovou platbou.

Dobírka je volba pro Vás, kteří upřednostníte platbu v hotovosti a rychlé doručení - odesílá se ihned po ukončení výroby. K ceně zakázky je nutno připočítat 50 Kč s DPH doběrečné.

Zálohová platba je pro ty, kdo preferují bezhotovostní styk a nespěchají na termín doručení. Po ukončení výroby odesíláme fotku výrobku a zálohovou fakturu. Po připsání platby zakázku ihned expedujeme.

Poštovné - expediční poplatek je obvykle 150 Kč s DPH.

Přeprava

Aktuálně preferujeme služby PPL. Všechny balíky jsou elektronicky evidovány ještě dříve, než od nás odejdou. Díky tomu, můžete jejich cestu k Vám sledovat online, o čemž Vás PPL vyrozumí e-mailem a SMS.

Jednáme i s jinými balíkovými přepravci, pro širší nabídku, zkvalitnění doručování a lepší ceny.

Životní cyklus zakázky

  1. V případě jednoznačnosti zadání v emailu a jsou-li podklady v pořádku, zrovna odešleme cenovou nabídku pro danou zakázku, včetně grafického zpracování návrhu. Případně se ještě před odesláním nabídky domluvíme na nejasnostech.
  2. Zaslaný grafický návrh zpracovaný z Vašich dodaných podkladů (ať už v digitální, nebo papírové podobě) je potřeba potvrdit.
  3. Realizace zakázky započne po Vašem odsouhlasení nabídnuté ceny, tedy Vaší objednávce. Ta musí obsahovat dodací adresu a telefon na příjemce balíku, případně firemní údaje.
  4. Po té provádíme zpracování výrobní dokumentace a dat pro stroje a následuje CNC obrobení zvoleného materiálu do konečné podoby matrice cejchu.
  5. Vyrobenou matrici cejchu vyfotíme a foto Vám odešleme se zálohovou fakturou k proplacení, nebo ihned expedujeme - pokud byla zvolena platba dobírkou.
  6. V expedici je matrice zabalena a společně s případnými dalšími věcmi (vypalovačkou, držáky, či planžetou).

Termínově se snažíme vtěstnat celý popsaný proces do 2 týdnů.

Slovensko, či jiné evropské země nejsou pro nás problém, ceny expedice pak ale nabízíme individuálně.